Sıkça Sorulan Sorular
Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Şifremi unuttum linkine tıklayın. Açılan sayfada, kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girerek yeni şifre belirleme linkinin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Kargomu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargolandıktan sonra Hesabım sayfanızdan kargo takip bilgilerine ulaşabilir ve kargonun takibini yapabilirsiniz.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Siparişleriniz stoklarımızda bulunması durumunda en geç 3 iş günü içinde kargoya verilmektedir.

Satın aldığım ürün ne zaman gönderilecek?

Ürünlerin kargolanma süresini, ürün sayfalarındaki "Kargo Bilgileri" bölümünde görebilirsiniz. Ürün sayfasında belirtilen süre içerisinde ürünü gönderilmektedir.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişiniz kargolanmadıysa Hesabım sayfasındaki “Sipariş İptali” butonuna tıklayarak iade talebinizi iletebilirsiniz. Siparişiniz kargolandıysa Hesabım sayfanızdaki “İadeyi Başlat” butonuna tıklayarak “Ürünü iade ettim” seçeneği ile iade talebinizi oluşturabilirsiniz. İade kargo teslim aldıktan sonra siparişiniz iptal edecektir.

Şebeke suyu, su arıtma cihazlarına gelmeden önce yeteri kadar temiz değil mi?

Bu aslında sizin “yeterlilik” anlayışınıza bağlıdır. Bir çok yerin su kalitesinin iyi durumda olduğu doğrudur. Fakat suyunuz halen, kokusunu ya da tadını alamayacağınız sizin için zararlı çeşitli kirliliklerle yüklü olabilir.

Araştırmalar şehir şebeke suyunun temiz olduğunu söylüyor. Neden endişe edeyim?

Su barajlardan ayrılıp evinize ulaşana dek belirli bir süre geçirir. Bu süre içinde istenmeyen katkıları da kendine dahil edebilir. Kokular ve tortular içme suyunuza karışabilir.

Su Arıtma cihazı suyun sertliğini nasıl iyileştiriyor?

Su sertliği, adına "iyon değişimi" denilen bir işlemle gideriliyor. Su sertliği sorununu çeşitli zerre ve çöküntüler şüphesiz etkiler. Su, arıtma cihazının içerisinde, negatif yüklü kısımlara çarparak ilerler. Bu kısımlarla ilerlerken, kalsiyum, demir, magnezyum ve diğer ağır metaller bu kısımlarla çarpışır ve tamamen temizlenir.

Evimden taşınırsam cihazlarımı ne yapmam gerekecek?

Su arıtma cihazlarınızda demontaj yaparak cihazınızı istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Cihaz montajı yapılırken alanında uzman kişilerden destek almanızı tavsiye ediyoruz.

Filtreler garanti kapsamına girer mi?

Hayır. Sarf malzeme olarak nitelendirilmiş filtreler garanti kapsamına girmez. Ör: Araç filtreleri, hava temizleme filtreleri, süpürge filtreleri gibi malzemeler, belli periyotlarda ücret karşılığı yenilenir. Filtrelerin düzenli olarak değişimi suyun kalitesini korur.

Garanti neyi kapsar ?

Rainwater Marka Ürünler Kapsamında 10 yıl(2+8) boyunca size (filtrelerin yetkili servislerde düzenli değişimi olduğu sürece) cihazın sağlıklı bir şekilde su vermesinin garantisidir. Sistem bağlantı ekipmanlarından yaşayabileceğiniz sorunlar karşısında ücretsiz hizmet sağlanmaktadır.

Ürün kendini ne kadar sürede amorti eder?

Her ailenin bir damacana masrafı vardır, fakat ambalajlı su sadece içme suyu olarak kullanılmaktadır. Fakat mutfağınızda su arıtma cihazı olsa herşeyi (çay, kahve, yemek, meyve sebze yıkama gibi) bu temiz suyla yapacaksınız ve günde en az 1 adet ambalajlı su tüketmek gerekir. Buda çok masraflı ve sağlıksızdır.Dolayısı ile su arıtmalar kendini 10-12 ayda amorti eder. Su arıtmayı bir kumbara olarak düşünmeliyiz. Sağlık en iyi yatırımdır.

Ürün çok yer kaplıyor mu ?

Güzel bir şeye ulaşmak kolay değil. Tabi ki bir yer kaplayacak ancak mutfağınızdaki ambalajlı su kullanım alanı kadar yer kaplamayacağı kesin. Özellikle müşterilerimizi düşünerek filtreleri ve deposu ayrı olan modeller ile ergonomik bir kullanım sağladık. Filtreler En: 8,5cm. Boy: 34.5cm. Genişlik: 29cm. olup, süpürgeliğin altına veya tezgahın altında kullanılmayan bir dolaba konulabilir. Depo ise 8lt. Paslanmaz çelik olup Yükseklik: 30cm, Genişlik: 26,5cm.dir.Montaj yeri konusunda sıkıntı yaşadığımız müşterimiz olmamıştır.

Filtreleri kolay değiştirebilir miyim?

Filtrelerin değişimini çok kısa sürede yapabilirsiniz. Filtre başlıklarının üzerindeki butona basıp filtrenizi döndürerek çekmek çıkarmanız için yeterli olacaktır. Yeni filtrenizi takarken ise tekrar döndürerek yuvaya oturtmanız gerekmektedir. 3 adet filtreyi 10-15sn gibi kısa sürede değiştirebilirsiniz.

Üründen memnun kalmazsam iade edebilir miyim?

Sadece Rainwater su arıtma sistemi koşulsuz şartsız 100 gün iade garantisi verebilen uluslararası tek sistemdir.

 

...
Genç Odası
...
Bahçe Mobilyaları
...
Oturma Odası

Bursa su arıtma sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Arıtmamarket, sektörün önde gelen markalarını en iyi fiyat garantisi ile kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Su arıtma cihazı kullanımı sanayileşmenin ve şehirleşmenin artmasıyla büyük önem kazanmıştır. Su arıtma cihazları suyun içerisinde bulunan tehlikeli ve zararlı organizmaları ortadan kaldırarak sağlıklı su tüketimine imkân veren teknolojik cihazlar olan su arıtma sistemleri, hem işyerleri ve ofislerde hem de evlerde kullanılabilen son derece pratik kullanıma sahip cihazlardır. Su arıtma Bursa firmaları arasında satış öncesi ve sonrası sunduğu hizmetlerle Arıtmamarket ön plana çıkan firmalardan biridir. Arıtmamarket sayesinde kent yaşantısında ortaya çıkan ihtiyaçlardan birisi olan su arıtma cihazı gereksinimleri konusunda son derece fonksiyonel, kaliteli ve ekonomik çözümlerden yararlanabilirsiniz.

MarkaClick E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır